České překlady s.r.o.

Kdo jsme?

Jako jedna z nejvíce technologicky zaměřených překladatelských agentur v ČR využíváme ty nejmodernější technologie, abychom vám ušetřili čas i peníze a současně vám usnadnili proces zajištění překladů či lokalizace vašich webových stránek nebo e-shopu při expanzi do zahraničí.

Jsme členem Asociace českých překladatelských agentur (ACTA) a náš systém managementu jakosti je certifikován dle ISO 9001 & ISO 17100.

Dlouhodobě nám důvěřují klienti, jako jsou Notino, ČSOB, Hlavní město Praha, Havel & Partners, Dr. Oetker nebo Olympus.

 

Co umíme?

Překlady e-shopů – máme unikátní technologii pro překlad a lokalizaci e-shopů s rychle se měnícím obsahem. Už žádný zdlouhavý export zdrojových souborů a jejich zasílání sem a tam. Dokážeme propojit náš software přímo s vaším redakčním systémem a překládat v reálném čase, se zachováním formátování a struktury stránek. Překlad je automaticky importován zpět na web tak, abyste s ním již neměli žádnou práci navíc.

Překlady webových stránek – zajišťujeme překlady webů z/do všech světových jazyků včetně korektury rodilým mluvčím. Pomůžeme vašim produktům a službám najít si cestu do světa. Zvolte si způsob, který vám bude nejvíce vyhovovat (export, zdrojová data, CMS konektor).

Marketingové překlady – svěřte vaše prodejní texty do rukou specialistů, kteří mají s marketingovými překlady bohaté zkušenosti. Pro naše partnery překládáme vše od obsahu webu, produktových popisků v e-shopu, textů v PPC kampaních nebo třeba textových zpráv (sms) tak, aby byly čtivé a srozumitelné.

 


Nabízené služby

  • Překlady

Dokončené projekty

Dokončené projekty zatím nebyly přidány.

Nabídky

Překlady webů a e-shopů

Kdo jsme? Jako jedna z nejvíce technologicky zaměřených…
0 Kč
bez DPH

Hodnocení (0)

Agentura zatím nemá hodnocení.