CEEEC Expansion Agency

Jsme expanzní agentura CEEEC a rádi Vám pomůžeme s expanzí Vašeho internetového obchodu do zahraničí.

Na jaké trhy expandovat?

Náš tým složený z rodilých mluvčích Vám pomůže s expanzí na více než 12 trhů Evropy. Provedeme Vás expanzí od A do Z nebo zajistíme jen některou z dílčích služeb dle Vaší preference.

Pro naše klienty obsluhujeme tyto trhy: Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Německo/Rakousku, Francie/Belgie, Rumunsko, Bulharsko, Chorvatsko, Slovinsko, Srbsko, Ukrajina a Bosna a Hercegovina. 

Máme zkušenosti s prací a lokalizací platforem Shoptet, Upgates, Magento, OpenMage, OpenCart, WPJ, Wordpress, Prestashop, aj. V rámci řešení zákaznického servisu umíme pracovat i v účetních, bankovních, reklamačních a skladových systémech.

Naše služby

Call centrum a zákaznický servis

Naší nejoblíbenější službou je outsourcing zákaznického servisu, kteří zajišťují naši pracovníci. Hlavní důraz klademe na kvalitu a zaučení do systémů klienta tak, aby zákazník nepoznal rozdíl mezi kmenovým a outsourcingovým zákaznickým servisem, vč. zbožíznalství. Mimo telefonů a emailů pokrýváme veškeré komunikace směřující od zákazníka na e-shop, tzn. online chat, zprávy a komentáře na soc. sítích, ale také i recenze a diskuse na hodnotících webech (Heureka, Trustedshops, aj.).

Překlady

Naši kolegové, rodilí mluvčí zajišťují pro klienty překlady CMS stránek, kategorií, produktových karet, aj.

Asistence se založením zahraniční společnosti, bank. účtu, tel. čísla

V případě zájmu klienta umíme doporučit banku pro otevření nerezidentního korporátního bankovního účtu v zahraničí, příp. i doprovázet a tlumočit na osobních schůzkách v bance, s advokáty nebo notáři. 

Asistence při kontrolách zahraničními orgány veř. správy

Díky našim bohatým zkušenostem spolu s našimi ověřenými zahraničními advokáty a daňovými poradci dokážeme zprostředkovat pomoc při řešení kontrol ze strany zahraničních obchodních inspekcí, finančních úřadů a jiných orgánů veř. správy. 

Zjistěte více

Pokud máte zájem o podrobnější informace nebo konkrétní nabídku, napište nám na info@cee.ec nebo zavolejte na +420 725 632 547. Podrobnosti naleznete i na webu cee.ec


Nabízené služby

  • Expanze do zahraničí

Dokončené projekty

Dokončené projekty zatím nebyly přidány.

Nabídky

CEEEC Expansion - nebojte sa rozšíriť svoj e-commerce do zahraničia, pomôžeme Vám

Jsme expanzní agentura CEEEC a rádi Vám pomůžeme s expanzí Vašeho internetového…
1 EUR
bez DPH

Hodnocení (0)

Agentura zatím nemá hodnocení.