Hlídač slev dle tlačítkové novely

Máte hlavu jako pátrací balón z "tlačítkové novely"? Upravujete automatizovaně či hromadně ceny? Chcete mít jistotu, že vámi uváděné slevy jsou v souladu se zákonem? Potom vás bude zajímat tento doplněk, který každý den zkontroluje ceny a ty problematické opraví.

Jak to celé funguje

Je to prosté. Stačí doplněk zapnout. Doplněk každý den zkontroluje ceny a slevy produktů. Pokud najde nesprávnou slevu, upraví hodnotu "Běžná cena" na odpovídající cenu tak, aby byla v souladu se zákonnými pravidly.

Proč zvolit tento doplněk

Cena - zaplatíte pouze za práci, kterou doplněk odvede. Instalace doplňku je zdarma a cena se odvíjí od počtu produktů v e-shopu. Robot Jára, který jej pohání, pečlivě hlídá, kdy je doplněk užitečný a kdy spí, přičemž to druhé nic nestojí. To je fér. Celková cena se odvíjí od počtu produktů. Více informací o ceně...

Ušetřený čas - není nutné si složitě vést evidenci historie cen a zjišťovat jaká cena má být uvedena, aby splnila zákonné podmínky.

Perfektní přehled díky emailovému reportu - doplněk vám pošle email s informací, jaké změny provedl, aby splnil zákoné podmínky. Díky tomu přesně víte, co se ve vašem eshopu děje. Email lze samozřejmě vypnout.

Správně vypočte "Běžnou cenu" - pokud sleva klesá a stoupá nebo déle kontinuálně klesá, může být výpočet základní ceny pro slevu fuška. Doplněk ji na základě historie správně vypočítá. Je na vás, jak dlouho se má sbírat historie, než začně doplněk ceny opravovat. Pokud chcete, aby doplněk kontroloval slevy hned, i když má krátkou historii změn, je to možné.

Volitelný počet dnů historie cen pro výpočet - obáváte se, že by se vám spuštěním doplňku zrušili aktuální slevy? To nemusíte - doplněk po instalaci začne ukládat historii cen a opravovat ceny začne až po 30 dnech. Pokud chcete mít jistotu, že máte vše v pořádku je možné jej nastavit tak, aby pracoval hned.

Kdo doplněk využije

Provozovatel eshopu, který pracuje se slevami a chce si být jistý, že jsou správně prezentovány zákazníkům. Tím má také jistotu, že předejde vyhnul případným penalizacím ze strany úřadů.

Více informací o Hlídači slev získáte na webových stránkách Robota Járy.

Poptávka

* Povinné pole.

Další nabídky inzerenta