Nekonečná stránka (infinite scroll) v seznamu produktů (s tlačítkem i bez)

Infinity scoll nebo také nekonečná stránka šetří vašim zákazníkům práci s proklikáváním stránek při procházení vašeho eshopu. Nový doplněk z dílny studia Webklient.cz přináší nyní tuto funkcionalitu i na vaše šablony na Upgates.
    
Díky úspěchu nekonečného rolování na stránkách sociálních médií, jako je Facebook nebo Twitter, ale i na velkých eshopech, jako třeba Alza.cz, se tato technika stala velmi populární. Průběžné rolování je výhodné pro obsah, který proudí neustále a má relativně plochou strukturu, kde každá jednotka obsahu patří na stejnou úroveň hierarchie a má podobnou šanci být pro uživatele zajímavá.

Dlouhé, nekonečné stránky jsou vhodné pro weby s větším množstvím produktů v jedné kategorii. Výhoda, že zákazník nepotřebuje klikat na "další stránku", web tak udržuje publikum zaujaté obsahem a méně se soustředí na mechaniku přechodu na další stránku. 

Doplněk pracuje ve dvou variantách, buď čistý automatický infinite scroll - tj. po dosažení spodní části výpisu produktů se automaticky načte další produkty a tak až do doby, než se vylistují všechny výrobky na stránce kategorie, nebo jako volitelné tlačítko (click to scroll), které inicializuje načtení dalších produktů na STEJNÉ stránce po kliknutí na "Načíst další". Na stránce zůstávají viditelné i odkazy na další stránky. Také může zákazník snadno přejít do obsahu pod výpisem. Kombinuje tak funkci infinite scroll se zachováním všech prvků na stránce. 

 

Základní cena nasazení a licence k použití doplňku na jednom webu (jedna doména) je 699 korun, za každou další doménu nebo jazykovou verzi je cena další licence snížena o 20 %. V případě individuálních změn, starších verzí šablon, nebo jiných funkcí, které blokují použitý mechanismus (nejčastěji se jedná o předchozí vlastní individuální úpravy), se může cena lišit na základě reálně odvedené práce a úprav. 

Objednat službu můžete zde

Hodnocení

Nový zákazník
100%
Nový zákazník
100%

Děkuji za rychlé dodání, kvalitní práci a bezvadnou komunikaci.

www.adenel.cz (Ověřený zákazník)
100%

Výborná komunikace, veškeré zapojení scriptu proběhlo v rámci jednoho dne, vše funguje na jedničku. Všem vřele doporučujeme.

Poptávka

* Povinné pole.