Grafické služby

Zaujměte na první pohled

Na internetu je první dojem ještě důležitější než při osobní schůzce. Pokud se zákazníkům nelíbí úvodní stránka, tak odejdou během pár vteřin. Tak ani nezjistí, co daný e-shop nabízí. Nenechte nic náhodě a zaměřte se více na první dojem.

Pokud zrovna řešíte tvorbu nového loga, návrh vizitek nebo vizuální identitu vaši společnosti jste na správném místě. Vytvoříme pro vás kvalitní grafiku, logotypy a firemní design, poutavé tiskové materiály a obaly výrobků.

Co tvoříme:

Tvorba korporátní identity

Vytvoříme korporátní (firemní) identitu vaši společnosti včetně logo manuálu. Využijte korporátního grafického designu k docílení jednotného vzhledu vaší prezentace v tiskovinách (hlavičkové papíry, vizitky, obálky, složky) i reklamních (letáky, plakáty, prospekty, katalogy nebo inzerce), případně pro jeho užití na internetových stránkách či jiných internetových mediích.

Korporátní identita

 

Tvorba firemního loga

Logo je grafická značka, která vaši firmu či společnost reprezentuje. Vaše logo by mělo být lehce zapamatovatelné. Je tudíž jedním z nejdůležitějších prvků pro vaši propagaci a reklamu. Logo by mělo být originální a nezaměnitelné, protože je základním prvkem všech firemních materiálů jak tištěných, tak elektronických. Nepodceňujte tedy tvorbu loga a přenechejte tvorbu loga profesionálům.

tvorba firemního loga

Můžeme vám také nabídnout redesign stávajícího loga:

tvorba firemního loga

 

Tvorba reklamních bannerů a bantexů

Vytvoříme pro vás originální banner pro reklamní kampaně napříč internetem, který upoutá pozornost potencionálního zákazníka. Ovšem zkušenosti našeho grafického studia s grafickými pracemi se neomezuji pouze na webovou nebo maloformátovou grafiku. Připravíme pro vás i grafický návrh velkoformátové grafiky pro potřeby reklamních bannerů, bantexů nebo billboardů.

Tvorba reklamních bannerů

Dále nabízíme

  • Návrhy vizitek
  • Návrhy reklamních letáků
  • Tvorba tiskovin

tiskoviny

Těšíme se na spolupráci

Poptávka

* Povinné pole.

Další nabídky inzerenta