Propojení e-shopu s Allegrem

Díky synchronizačnímu můstku budete moct prodej na Allegru (Mall.cz) spravovat kompletně v jednom rozhraní – v administraci e-shopu nebo ve firemním informačním systému. Správu produktových dat, objednávky, zásoby, ceny, logistiku či zákaznická servis si budete řídit hravě z jednoho místa. Odpadnou vám náklady na čas zaměstnanců, budete moct pružně vytvářet různé slevové akce, zrychlíte dobu odbavování objednávek a výrazně snížíte chybovost. 

Máme připravené importní a exportní můstky (connectory) pro přenos dat mezi e-shop na Upgates a administrací Allegra – neplatíte vývoj connectorů, ale pouze implementaci na váš e-shop. Synchronizační můstky vytvořilo naše vývojové oddělení a přenos dat je bezpečný, vše probíhá v souladu s ochranou osobních údajů zákazníků. Architekturu přenosu dat přes synchronizační můstky přizpůsobíme tomu, jak potřebujete, aby se dala přelévala. Na marketplace vám napojíme český i zahraniční e-shop. 


Synchronizační můstek pro Allegro umí propojit: 

  • Produktová data – napojíme katalog produktů včetně názvů, popisů, obrázků, cen, dostupnost a dalších potřebných dat. Budou se aktualizovat v reálném čase nebo v pravidelných intervalech. 
  • Objednávky – synchronizujeme přenos objednávek z Allegra do objednávkového systému. Včetně přenosu informací o zákaznících, adresách a stavech objednávek. 
  • Způsoby dopravy a možnosti platby – napojíme přenos informací o logistických procesech (možnosti dopravy a vrácení zboží, sledování zásilek), synchronizujeme platební a fakturační procesy. 

 

Čím vám bude propojení dělat radost 

Ušetříte. Náklady na zaměstnance, který by musel správu prodeje na Allegru řešit ručně. 

Zvýšíte konkurenceschopnost. Všechno budete mít automatizované. To sníží chybovost, ale taky se právě dostanete, například v rychlosti odbavení objednávek, na podobné časy jako konkurence.   

Budete mít přehled. Díky tomu, že se vám budou data ze všech prodejů sbíhat v jednom systému, snadněji a rychleji si vyhodnotíte chování zákazníků. 

Poptávka

* Povinné pole.