NK Expand s.r.o.

Kdo jsme

E-shopům pomáháme expandovat do zahraničí od roku 2014. V oboru jazykových služeb, obchodu a online marketingu působíme už od roku 2006. Naše služby jsme za tuto dobu poskytli tisícům českých i zahraničních zákazníků. Spolehněte se, že uděláme vše pro to, abyste i vy byli spokojení a expanze vašeho e-shopu proběhla úspěšně.

Zakládáme si na odbornosti, rychlé a profesionální komunikaci, flexibilitě a maximální ochotě vyjít požadavkům našich zákazníků vstříc. Vše doplňují moderní IT řešení pro zákaznickou podporu a široká síť našich rodilých mluvčích v zemích střední a východní Evropy, díky které služby poskytujeme na špičkové kvalitativní úrovni.

Je nám jasné, že na výsledcích naší práce závisí úspěch vašeho e-shopu v zahraničí. S tímto pocitem osobní odpovědnosti budeme přistupovat ke každé vaší objednávce. Spolehněte se!

Co děláme

Zákaznická podpora rodilými mluvčími cílových jazyků. Profesionální telefonickou a písemnou zákaznickou podporu pro vás zajistíme v lokálním jazyce dané země a na lokálním telefonním čísle.

Marketingové překlady a SEO lokalizace webových stránek a e-shopu přímo v redakčním systému, kódu nebo exportech. Překlady do všech světových a východoevropských jazyků vyhotoví naši rodilí mluvčí cílových jazyků.

Online marketing pro zahraniční expanzi. Naši SEO, PPC a UX specialisté zabezpečí SEO optimalizaci vašeho webu a e-shopu, PPC reklamu, direct e-mailing i komunikaci na sociálních sítích. Citlivě použitá klíčová slova v cizím jazyce jsou samozřejmostí.

Právní a administrativní pomoc v zahraničí. Zajistíme otevření bankovního účtu, založení firmy, registraci k DPH nebo založení sběrného místa.

Průzkum trhu pro expanzi do zahraničí. Naši specialisté vám vypracují kompletní podklady, analýzu konkurence a doporučení pro vybranou zemi a pomohou vám se na expanzi opravdu dobře připravit.

Tvorba obsahu v cizích jazycích. Naši rodilí mluvčí cizích jazyků a copywriteři vytvoří kvalitní obsah s ohledem na místní kulturní prostředí a vaši cílovou skupinu.

Inzeráty