Prodej digitálního produktu ke stažení na Upgates

Toto je speciální šablona pro systémový email, která v sobe má odkaz na stažení digitálního produktu.

Prodej digitálního produktu není běžnou součástí e-shopu, ale pomocí trochu myšlení OUT OF BOX je možné digitální produkt distribuovat. Ani není zapotřebí služby na externím serveru nebo custom úprav.

Tento postup je vhodný jen pro ebook, omalovánky nebo další podobné digitální produkty, které stačí zákazníka jen nechat stáhnout.

Není to systém na správu licencí, ten také umíme, ale to už je externí služba na serveru.

Jak digitální produkt nastavit?

  1. Nejprve je potřeba mít produkt umístěný někde online, abyste mohli zákazníkům poskytnout url adresu, kde si produkt stáhnou. Dá se použít např. Google disk nebo klidně i odkaz na soubor, který nahrajete do Vašeho e-shopu.
  2. Odkaz na tento produkt umístěte do produktu do kolonky Pozice na skladě

Jak zákazník dostane svůj digitální produkt?

Šablona emailu, kterou si od nás zakoupíte je speciálně upravená, aby nabízela u produktu možnost stažení. Tato možnost se v emailu nabídne jen pokud má produkt vyplněné pole Pozice na skladě. V opačném případě se bude zobrazovat jako běžný produkt.

Custom modifikace

V případě potřeby je možné celý shop speciálně upravit, aby byl přímo dělaný na prodej takových produktů. V košíku se nemusí uživatelům ani nabízet volba dopravy. Takové modifikace jsou již dle zakázky. Pokud máte o takovou úpravu zájem, kontaktujte nás.

Pro automatizované odbavení můžete objednat přímo na sniperdesign: https://www.sniperdesign.cz/p/prodej-digitalniho-produktu-ke-stazeni-na-upgates

Poptávka

* Povinné pole.